Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Certified ScrumMaster

Certified ScrumMaster

Dwudniowe szkolenie Certified ScrumMaster (CSM) przygotowuje uczestników do pełnienia roli coacha i mentora zespołu. Wykład, ćwiczenia, i dyskusje pozwalają im poznać techniki potrzebne do prowadzenia projektu w metodyce Scrum. Liczne przykłady z rzeczywistych projektów pomagają zrozumieć jak sobie radzić z przeszkodami i wyzwaniami, które napotkają podczas pracy projektowej. Pod okiem doświadczonych trenerów uczą się jak zmieniać świadomość i sposób myślenia zespołu oraz jego otoczenie tak, aby osiągać maksymalną efektywność pracy.

Data

  • 22 - 23 czerwca 2015

 

Miejsce

  • Warszawa

Trenerzy

Szkolenie współprowadzi dwóch praktyków Agile:

Dwóch prowadzących pozwala zapewnić bardziej indywidualne podejście do każdego z uczestników, pokazać różne perspektywy do omawianych problemów, w tym jak praktyki Agile odnoszą się do polskiego rynku i zagwarantować większą dynamikę szkolenia, poprzez prowadzenie go w formie dialogu między trenerami.

Cena

  • 3600 PLN lub 875 EUR + VAT (do 23 kwietnia 2015)
  • 4000 PLN lub 975 EUR + VAT (do 23 maja 2015)
  • 4400 PLN lub 1075 EUR + VAT (od 24 maja 2015)

Cena zawiera:

  • Koszt dwudniowego intensywnego szkolenia,
  • Materiały szkoleniowe oraz talię Kart Planning Poker
  • Prawo przystąpienia do egzaminu w postaci testu on-line umożliwiającego uzyskanie certyfikatu Certified ScrumMaster,
  • Dwuletnią opłatę członkowską Scrum Alliance,
  • Lunch oraz poczęstunek i napoje w trakcie szkolenia,

Informacje Dodatkowe

Kurs jest akredytowany przez organizację Scrum Alliance i jest prowadzony przez certyfikowanego trenera Scrum (CST). Ukończenie szkolenia upoważnia do uzyskania certyfikatu Certified Scrum Master (pierwszego stopnia certyfikacji Scrum) po zdaniu egzaminu on-line, oraz przyznaje dwuletnie członkostwo w Scrum Alliance. Koszty egzaminu, certyfikacji i składka członkowska są wliczone w cenę szkolenia.

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim. Nie zapewniamy tłumaczenia, jednak uczestnicy mogą uzyskać pomoc od polskojęzycznego trenera.

Kurs jest organizowany przy współpracy z firmą Innovel, LCC.

Rejestracja

Rejestracji na szkolenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza, wysyłając maila na rejestracja(at)procognita.pl lub pod numerem telefonu +48-881-300-593.

Zapisz się do newslettera

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Lotnicza 14b/2
31-462 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl