Stwórzcie zgrany zespół

Chcecie jeszcze lepiej ze sobą współpracować? Dobierzcie narzędzia, które najlepiej pasują do Waszej sytuacji.

Szkolenia i warsztaty

Jesteście nowym zespołem, a może pracujecie razem już od dawna, ale właśnie zaczynacie swoją przygodą z nowymi metodami pracy - zacznijcie od szkoleń lub warsztatów. Potrzebujecie uwspólnić zrozumienie, ustalić cel, stworzyć własne zasady współpracy.

Skontaktujcie się z nami, aby przygotować szkolenie dostosowane do Waszych potrzeb.

Coaching Zespołowy

Wasz zespół ma już pewną wiedzę, ale czujecie, że możecie pracować o wiele lepiej - najlepszy dla Was będzie coaching zespołowy. Coach koncentruje się na poprawianiu relacji, sposobów komunikacji i zaangażowania. Wszystko po to, żebyście mogli wytwarzać lepszy produkt w przyjemniejszy, bardziej satysfakcjonujący sposób.

Poznajcie naszych coachów i zaproście nas do siebie.

Facylitacja

Wiecie, co chcecie osiągnąć, ale Wasze spotkania są nudne i nieefektywne - potrzebujecie facylitatora. To neutralna osoba, która zajmie się usprawnianiem komunikacji oraz ułatwianiem współpracy w celu osiągnięcia potrzebnych rezultatów.

Zaproście nas na Wasze spotkania.

Agile Coaching

Poszerzacie swoje kompetencje z zakresu Agile, więc najczęściej potrzebujecie różnorodnych narzędzi jednocześnie. Wtedy najlepszy dla Was będzie Agile Coaching. Pod tym pojęciem kryją się wszystkie wymienione dotychczas metody współpracy z zespołem i ludźmi. Tego typu relacja jest długotrwała - przychodzimy do Waszej firmy na wiele miesięcy (czasem nawet lat), aby wspierać Was w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, tak abyście finalnie to Wy byli najbardziej kompetentnymi osobami w zwinnym zespole.

Zapraszamy do współpracy.

Zbudujcie i ulepszcie Wasz zespół

 

Skontaktuj się