Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Gdy zaczynacie stosować w praktyce wiedzę ze szkoleń i książek pojawiają się pytania i wątpliwości. Jest to naturalny proces. Nie ma prostego przepisu na zmianę organizacji ani jedynej słusznej odpowiedzi na wszystkie pytania, tylko metoda prób i błędów. ProCognita oferuje usługi coachingowe  i konsultingowe by wspierać Was w poszukiwaniu własnych odpowiedzi i stawianiu czoła wyzwaniom. W zależności od Waszych potrzeb pracujemy z całą organizacją, poszczególnymi zespołami lub kluczowymi osobami. Długotrwała współpraca przynosi najwięcej korzyści, jednak pomagamy również organizacjom w ramach krótkich inicjatyw, a nawet pojedynczych wydarzeń.

Udane wdrożenie Agile wymaga często zmian w kulturze organizacji. Tylko w ten sposób nowe podejście przyjmie się i będzie kontynuowane po zakończeniu pracy konsultanta. Dlatego efektywny coaching opiera się przede wszystkim na ludziach i ich podejściu do tworzenia oprogramowania, niż na narzędziach i procesach.  

Executive Coaching

Żadna organizacja nie może wzrastać szybciej niż jej lider. Z tego powodu wspieramy członków zarządu, kierowników i liderów w ich rozwoju. Wspólnie kreujemy niesamowite miejsca pracy, zwinne organizacje i przełomowe produkty.

Coaching Zespołowy

Dostarczanie produktów to sport zespołowy. Tak jak każdy profesjonalny zespół sportowy ma  własnego trenera, tak wsparcie, rady i feedback doświadczonego Agile Coacha pomogą Twojemu zespołowi rozwinąć skrzydła produktywności. 

Coaching Indywidualny 

Agile Coachowie, Scrum Masterzy, Product Ownerzy  i wszyscy ludzie w organizacji codziennie stają przed wieloma trudnymi zagadnieniami, szukając wsparcia, informacji zwrotnej, sugestii i inspiracji. Oferujemy indywidualny coaching w formie zarówno w Waszej siedzibie jak i zdalnie.

Transformacja Organizacji

Bardzo trudno jest jednocześnie nauczyć się kompletnie nowego stylu pracy i zmieniać organizację. Dlatego każda organizacja, która skutecznie wprowadziła Agile korzystała z Coachów Agile. Nie ważne na jakim etapie swojej drogi do zwinności jesteście możemy Wam pomóc w stworzeniu unikalnej kulturę organizacji, odkryć optymalną strukturę, lepsze metody pracy i rozwoju ludzi.

Pilotaż Agile

Jesteście zainteresowani Agile, ale nie wiecie, czy to właściwy wybór? Pomożemy Wam w trakcie pilotażu, tak abyście poznali Agile na własnym doświadczeniu.

Odkrywanie Produktów

Innowacyjne produkty nie biorą się od szczegółowej listy wymagań. Zaczynają się od wizji, zrozumienia potrzeb rynku i szybkiej walidacji założeń wspieranej przez pasję i zaangażowanie twórców. Pomagamy organizacjom odkryć i zrozumieć użytkowników oraz prześcignąć ich oczekiwania.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter