Scott Dunn

Pasjonat leadershipu. Pomaga organizacjom skupić się na tym co naprawde ważne.

Scott Dunn to Certified Enterprise Coach i Certified Scrum Trainer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu: od zarządzania projektami po zarządzanie zaangażowaniem. Współpracował z firmami od startupów po firmy z listy Fortune 500. Ma szerokie doświadczenia w pracy z organizacjami z obszarów takich jak media społecznościowe, bankowość, opieka zdrowotna, rozrywka, obronność, rekrutacja pracowników, e-commerce oraz firmy z sektora rządowego. Poprzez szkolenia i konsulting wspierał dziesiątki organizacji przechodzących na podejście zwinne. Współpracował z Zodiac Aerospace (Safran), eBay, EMC (Dell Technologies), Yahoo !, GE Healthcare, Laserfiche, TiVo (Rovi), Technicolor, Pacific Life, Kaiser Permanente i Level 3.

Pasją Scotta jest budowanie zespołów opartych bazujące na mocnych stronach ich osobowości (strength-based teams). Kieruje się podejściem do ludzi i zagadnień organizacyjnych skoncentrowanym na rozwiązaniach (solution-based approach). 

Scott wielokrotnie występował na konferencjach Scrum Gathering, Agile Alliance, PMI i Product Camp. Jest konsultantem programu Scaled Agile Framework (SAFe), Certified Large Scale Scrum (LeSS) Practitioner, coachem Certified StandOut Strengths oraz twórcą firmy Rocket Nine.

Szkolenia ze Scottem Dunn

Współpracując z ProCognita Scott prowadzi szkolenie Certified Agile Leadership dla Liderów i Organizacji certyfikowane przez Scrum Alliance

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie lub warsztat ze Scottem dedykowany dla Twojej firmy napisz do nas.