Kim jesteśmy?

Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Agile i Lean. Wywodzimy się z różnych środowisk, pracowaliśmy w różnych organizacjach, mamy różne perspektywy ale łączą nas wspólne wartości. Rozumiemy problemy stojące przed Twoją firmą i wspólnie możemy zaproponować skuteczne rozwiązania.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu. Znamy się od dawna i łączą nas długotrwałe relacje. W każdej chwili możesz nas poznać i dowiedzieć się z kim będziesz pracować.

Dostarczymy Ci specjalistów, których potrzebujesz, a nie najtańszych trenerów na rynku. Umożliwimy Ci stworzenie relacji, która nie zniknie wraz z zakończeniem współpracy.

Na nasze zaproszenie odwiedzili Polskę

Christopher Avery

Twórca Responsibility Model - pierwszego na świecie sprawdzonego podejścia do rozumienia, nauczania i przyjmowania osobistej odpowiedzialności. Christopher jest dyrektorem generalnym Partnerwerks, Inc., firmy zajmującej się rozwojem przywództwa. Wspiera liderów i zespoły przywódcze w tworzeniu nowej wolności, wyboru i władzy dla siebie i innych.

Robert C. Martin

Znany jako „Wujek Bob”, sygnatariusz Agile Manifesto, pierwszy przewodniczący Agile Alliance, światowej sławy autorytet w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Autor ksiązki i filmów Clean Code.

Tom & Kai Gilb

Założyciel wielu dyscyplin technicznych, takich jak "wskaźniki oprogramowania" i "ewolucyjne metody zarządzania projektami" (EVO), a także jako innowacyjny pionier "Inspekcji" i wynalazca języka planowania Planguage. Tom jest uznawany za twórcę idei niektórych z metod używanych w Agile i Extreme Programming. Tom wraz z synem Kaiem opracowali proces "Agile Inspections" oraz "Agile Evolutionary Project Management".

Richard Sheridan

Przedsiębiorca, lider biznesu i autor - jest najlepiej znany jako współzałożyciel, CEO i „Chief Storyteller” Menlo Innovations, która zdobyła liczne nagrody i relacje prasowe za swoją innowacyjną i pozytywną kulturę pracy .

Olaf Levitz

Certified Enterprise Coach i Trust Artist. Tworzy bezpieczne środowisko dla ludzi, aby nauczyć się ufać sobie i innym. Koncentruje się na zmianie kultury w celu zwiększenia potencjału osób i organizacji.

Petra Skapa

Certified Scrum Trainer, bierze udział w transformacach Agile na całym świecie. Pomaga wspiera firmy z wielu branż, w tym z lotnictwa, handlu detalicznego, medycyny, leasingu, ubezpieczeń, telekomunikacji, rządów i uniwersytetów Ivy League.

James Priest & Liliana David

Fani nieustającej nauki i świadomej współpracy, spędzają większość swojego czasu pomagając innym w poznawaniu Sociocracy 3.0 i współpracując z organizacjami, które chcą rozwijać zwinność przedsiębiorstwa poprzez pobieranie wzorców z S3.