Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Stosujemy w praktyce to co głosimy

W codziennej pracy kierujemy się wartościami i zasadami Agile.

Nie promujemy kiepskich rozwiązań, tylko dlatego że dobrze się sprzedają


Wiemy co robimy

I jest to naszą pasją. Każdy z naszych trenerów i coachów ma duże doświadczenie w stosowaniu Agile i Lean. Wywodzimy się z różnych środowisk i pracowaliśmy w różnych organizacjach. Nasza wiedza związana jest z największymi organizacjami na świecie, takimi jak Scrum Alliance. 


Jeste
śmy dumni z naszych trenerów

Znamy się od dawna i łączą nas długotrwałe relacje. W każdej chwili możesz nas poznać i dowiedzieć się z kim będziesz pracować. Dostarczymy Ci specjalistów których potrzebujesz, a nie najtańszych trenerów na rynku. Umożliwimy Ci stworzenie relacji która nie zniknie wraz z zakończeniem współpracy.


Pracujemy globalnie

Mieszkamy w Polsce ale pracujemy w różnych krajach w Europie i poza nią.


Ci
ągle się doskonalimy

Cały czas poszukujemy wiedzy i nowych rozwiązań. Bierzemy udział w konferencjach i uczymy się od siebie –wspólnie szkolimy i wspieramy klientów.


Wspieramy lokalne spo
łeczności Agile

Występujęmy na konferencjach i spotkaniach lokalnych grup Agile. Wspieramy i współorganizujemy je. Zapraszamy międzynarodowych ekspertów i organizujemy zaawansowane szkolenia, byś mógł uczyć się od innych.


Pracujemy wsp
ólnie

Współpracujemy z kilkoma międzynarodowymi organizacjami i firmami zrzeszającymi ekspertów Agile i Lean. Nasi partnerzy zapewniają nam dodatkowe doświadczenie i wiedzę, oraz inna perspektywę pracy z klientem.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl