Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

ProCognita od początku swojego istnienia współpracuje z międzynarodowymi organizacjami i firmami Agile i Lean. Dzięki temu możemy zapewnić naszym trenerom i klientom stały dostęp do najlepszej kadry światowych ekspertów i nowoczesnych metod tworzenia oprogramowania. 

Nasi Partnerzy

Mamy przyjemność współpracować między innymi z:

Scrum Alliance

jest największą, najbardziej rozpoznawaną i najbardziej wpływową organizacją Agile zrzeszającą ponad 450 000 członków.

Scrum Alliance® certyfikuje doświadczonych praktyków Scruma, coachów zespołowych i organizacyjnych oraz trenerów uprawnionych do prowadzenia certyfikowanych szkoleń Scrum.

Happy Melly

jest globalną siecią firm i osób pomagających ludziom być szczęśliwszym w pracy.

Happy Melly udziela licencji trenerom (Management 3.0 Facilitators) do prowadzenia warsztatów z praktyk Zwinnego Zarządzania (Agile Management, znane również jako Management 3.0)

Firma LeSS

została stworzona w celu promowania i wspierania praktyk Skalowania Scruma z wykorzystaniem LeSS (Large Scale Scrum). LeSS dzieli się doświaczeniem i wiedzą, tak aby inni też mogli odnieść sukces.

LeSS oferuje certyfikowane szkolenia i doradztwo w zakresie skalowania Scruma.

Innovel

dostarcza firmom nowy sposób tworzenia innowacyjnych produktów z prędkością, która zapewnia przewagę konkurencyjną. Innovel pomaga organizacjom w skutecznym przejściu na oparte na zespołach podejście do dostarczania dowolnego produktu, dla którego czas i zadowolenie klienta jest krytyczny.

Aqqurite

jest firmą konsultingową dostarczającą ekspertyzę w Szczupłym (Lean) podejściu i Zwinnym (Agile) tworzeniu produktów.

Aqqurite pomaga organizacjom - i ludziom wewnątrz nich - myśleć samodzielnie, podejmować własne decyzje i podważać status quo.

Poppendieck.LCC

to zlokalizowana w Stanach Zjednoczonych firma konsultingowa, która wprowadza techniki Szczupłej Produkcji (Lean) do tworzenia oprogramowania.

Gilb.com

jest międzynarodową firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w Inżynierii Wartości w systemach oprogramowania.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter