Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Robin Dymond

Certified Scrum Trainer

Robin Dymond ukończył Uniwersytet w Calgary w Kanadzie w 1990 uzyskujący tytuł Bachelor of Science. Posiada ponad 23 lata doświadczenia w IT. Pracował na różnych stanowiskach, od programisty aż po kadrę zarządzającą i właściciela firmy. Od ponad 10 lat wspiera zespoły i firmy w procesie transformacji do Agile. Jest międzynarodowym trenerem i konsultantem specjalizującym się w praktykach Agile i Lean. Często gości na międzynarodowych konferencjach. Był między innymi głównym mówcą (Keynote) na Agile Eastern Europe w 2009 i 2010. Występował również na konferencjach Agile 2009 i 2010. W latach 2005-2007 Robin był konsultantem firmy z rynku usług finansowych, wspierającym jedno z największych przedsięwzięć wdrażania Scruma na poziomie korporacji. Jest Partnerem Zarządzającym (Managing Partner) w Innovel LLC, firmie szkoleniowo-doradczej zlokalizowanej w stanie Wirginia, USA.

W 2008 roku został Certyfikowanym Trenerem Scrum (CST). Od tego czasu przeprowadził ponad 150 kursów certyfikacyjnych, zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej dla firm różnej wielkości i w różnych częściach świata. Jego klientami były firmy takie jak AGFA Healthcare, EPAM, Ericpol, Global Logic, czy Travelocity. Prowadził kursy w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej (Brazylia) i w Europie, w tym w Polsce, na Ukrainie czy Białorusi. W trakcie swoich kursów skupia się na nauczaniu „z tyłu sali" („back of the room training”) i w praktyce wykorzystuje metodę 4C (Connections Concepts Concrete Conclusions).

Od 2011 roku Robin współpracuje z ProCognitą dostarczając, wraz z Tomaszem de Jastrzębiec Wykowskim certyfikowane szkolenia Scrum. Był również gościem Agile Warsaw, ALE Kraków, PMI Poznan.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter