Rozwiń swoje kompetencje

Zależy Ci na nowej wiedzy i umiejętnościach, a może chcesz zgłębić domenę, w której się specjalizujesz? Zobacz z jakich opcji możesz skorzystać.

Szkolenia

Chcesz uzupełnić wiedzę i zdobyć pierwsze doświadczenie najlepiej zacznij od szkoleń. Potrzebujesz zrozumieć o co chodzi, poznać słownictwo, podstawowe założenia, zobaczyć inną perspektywę, wypróbować nowe narzędzia w bezpiecznym środowisku. Bez solidnych podstaw bedzie Ci trudno skorzystać z innych form nauki.

Sprawdź jakie szkolenia możemy Ci zaoferować.

Baza wiedzy

Lubisz się uczyć sam - poczytaj polecane przez nas artykuły i materiały wideo. Zajmie Ci to znacznie więcej czasu niż szkolenie, ale zdobędziesz sporo wiedzy teoretycznej i możesz to robić w dogodnym dla Ciebie czasie. Pamiętaj, teoria to tylko początek. Zadbaj o praktykę. Pisz do nas, komentuj, zadawaj pytania, spotykaj się z ludżmi z lokalnych społeczności, by wymienić się wiedzą.

Zacznij w dowolnym momencie i zajrzyj na naszego bloga.

Mentoring

Masz już wiedzę i doświadczenie, a w Twojej głowie roi się od pytań - wybierz mentoring. Będziesz mógł się od nas uczyć oraz obserwować, jak pracujemy z zespołami czy organizacją. Jednocześnie będziemy Ci pomagać w sprawdzeniu, czy uwzględniłeś w swoich decyzjach wszystkie ważne aspekty. Nie będziemy Ci mówić, co masz zrobić, raczej powiemy, jakie mogą być konsekwencje. Wybierzesz sam.

Skontaktuj się z nami, by zacząć współpracę

Coaching

Masz sporą wiedzę i doświadczenie, ale utknąłeś i brakuje Ci pomysłu, co można zrobić inaczej - najlepszy dla Ciebie będzie Coaching Personalny. Coaching zakłada, że jesteś w pełni kompetentny, więc rola coacha ogranicza się do pomocy w wyznaczeniu celów i zaplanowaniu, jak je osiągnąć. Pomysły i sposób realizacji w całości pochodzą od Ciebie.

Poznaj nas i sprawdź, czy chciałbyś z kimś z naszej drużyny nawiązać relacje.

Usprawnij swoją pracę

 

Skontaktuj się