Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Scrum jest najpopularniejszym podejściem Agile. Proste mechanizmy pozwalają Ci zobaczyć co dzieje się naprawdę, szybko uzyskać informację zwrotną i reagowanie na nią. Tym samym umożliwiają efektywne tworzenie złożonych produktów i dostarczanie wartości dla klienta z każdym krótkim cyklem zwanym Sprintem. Mimo, że Scrum wywodzi się z tworzenia oprogramowania to z powodzeniem jest stosowany w innych obszarach, takich jak sprzedaż, marketing, a nawet edukacja.

Scrum zmienia sposób patrzenia na pracę zespołów i tworzenie produktów, dlatego mimo swojej prostoty jest trudny do wprowadzenia. Nową perspektywę ciężko zrozumieć wyłącznie z książek i artykułów, dlatego organizujemy szkolenia pozwalające lepiej poznać zasady i role w Scrumie.

Każde szkolenie Certified Scrum Master (CSM) i Certified Scrum Product Owner (CSPO) jest prowadzone przez Certyfikowanego Trenera Scrum (Certified Scrum Trainer, CST) akredytowanego przez Scrum Alliance - najstarszą i największą organizację non-profit promującą Scrum i zrzeszającą na całym świecie ponad 500 tysięcy osób. Kursy te dają możliwość zrozumienia podejścia Agile, zapoznania się ze Scrumem i przygotowanie się do pełnienia roli Scrum Mastera lub Product Ownera w zespole Scrum. Uzyskanie certyfikatu jest również niezbędne do dalszego rozwoju według modelu Scrum Alliance.

Scrum Alliance wymaga od swoich trenerów osiągnięcie Celów Edukacyjnych (Learning Objectives), opracowanych przez najbardziej doświadczonych trenerów Scruma. Jednak każdy z Certyfikowanych Trenerów Scrum ma możliwość prowadzenia szkoleń na swój własny sposób, kładąc nacisk na elementy jego zdaniem najistotniejsze.

Od 2011 roku ProCognita organizuje w Polsce Certyfikacyjne Szkolenia Scrum. Od tego czasu zorganizowaliśmy ponad 75 kursów, w których wzieło udział ponad 900 osób. Tym samym jesteśmy największym dostawcą Certyfikowanych Szkoleń Scrum w Polsce. Wraz z naszymi partnerami dostarczamy szkolenia w różnych krajach Europie i Azji.

Jako jedyni organizujemy szkolenia CSM i CSPO po polsku prowadzone przez Tomasza de Jastrzębiec Wykowskiego, CST. Stale współpracujemy również z zagranicznymi trenerami, cyklicznie zapraszając ich do Polski. Dzięki temu dajemy możliwość skorzystania z wiedzy najbardziej doświadczonych ekspertów, takich jak Robin Dymond, CST i Arne Ahlander, CST.

Szkolenie Certified ScrumMaster (Scrum Master)

Dwudniowe szkolenie Certified ScrumMaster (CSM) przygotowuje uczestników do pełnienia roli coacha i mentora zespołu. Wykład, ćwiczenia, i dyskusje pozwalają zrozumieć kulturę Agile i poznać techniki potrzebne do pracy w modelu...

Szkolenie Certified Scrum Product Owner

Dwudniowe szkolenie Certified Scrum ProductOwner (CSPO) przygotowuje uczestników do pełnienia roli klienta Zespołu Scrum - Product Ownera. Poprzez ćwiczenia, dyskusje i wykłady uczestnicy poznają zasady Scruma, oraz jak Product...

Szkolenia Agile i Lean

Szkolenia dla firm

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia w formie zamkniętej prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter