Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Dwudniowe, zaawansowane szkolenie Certified Scrum Product Owner (CSPO) przygotowuje uczestników do pełnienia roli reprezentanta biznesu, czyli Product Ownera. Poprzez ćwiczenia, dyskusje i wykłady uczestnicy poznają zasady Scruma, oraz jak Product Owner współpracuje z Zespołem Deweloperskim, użytkownikami i interesariuszami w celu realizacji wizji produktu i maksymalizacji zysku (ROI). Doświadczeni trenerzy przeprowadzają słuchaczy przez proces definiowania produktu. Liczne przykłady z różnych firm i produktów pozwalają lepiej zrozumieć omawiane pojęcia i zastosować poznane narzędzia w swojej pracy.

Przeczytaj więcej na temat Certyfikowanych Szkoleń Scrum

Najbliższe otwarte szkolenie Certified Scrum Product Owner odbędzie się:


Cel Szkolenia

Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności efektywnego tworzenia produktów z wykorzystaniem Scruma i praktyk Agile, czyli pełnienia roli właściciela produktu - Product Ownera. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy będą:

  • Definiowali i jasno komunikowali Wizję Produktu
  • Priorytetyzowali pracę zespołu deweloperskiego w celu maksymalizacji zysku (ROI) dla zarządzanego produktu,
  • Identyfikowali potrzeby swoich użytkowników i szybko walidowali proponowane rozwiązania,
  • Stosowali Zwinne metody zbierania i zarządzania wymaganiami,
  • Efektywnie zarządzali Rejestrem Produktu
  • Planowali i śledzili wydania produktu
  • Potrafili wytłumaczyć rolę Product Ownera.
  • Współpracowali z użytkownikami, klientami, interesariuszami, zespołem deweloperskim i ScrumMasterem.

Zakres szkolenia

Certyfikowany Trener Scrum (Certified Scrum Trainer, CST) jest zobowiązany osiągnąć Cele Edukacyjne (Learning Objectives) zdefiniowane przez Scrum Alliance. Jednak każdy z nich prowadzi szkolenie według swojego materiału, dostosowując zakres i przebieg szkolenia do wiedzy i oczekiwań uczestników. Jednak w trakcie każdego szkolenia omówione zastają podstawowe elementy Scruma, rola Product Ownera oraz Zwinne Odkrywanie Produktów. Szczegółowy zakres każdego szkolenia otwartego jest umieszczony w opisie kursu.

Uczestnicy

Zaawansowane szkolenie Certified Scrum Product Owner jest przeznaczone dla osób chcących lepiej zrozumieć proces i techniki odkrywania produktów, w szczególności Product Ownerów, Product Managerów, ScrumMasterów i wszystkich zaangażowanych we współpracę z klientami i użytkownikami oraz zbieranie, analizowanie i walidację wymagań i oczekiwań.

Przed rozpoczęciem szkolenia uczestnicy powinni posiadać podstawową wiedzę na temat Scruma i tworzenia produktów. Można ją nabyć poprzez lekturę materiałów zamieszczonych na stronie  Scrum Alliance, zapoznanie się z naszymi artykułami lub doświadczenie praktyczne w pracy w zespole Scrum.

Czas trwania

2 dni (16h)

Trenerzy:

Szkolenie prowadzone jest zawsze przez Certyfikowanych Trenerów Scrum (Certified Scrum Trainer, CST), akredytowanych przez Scrum Alliance.

Informacje Dodatkowe:

Kurs jest akredytowany przez organizację Scrum Alliance. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat Certified Scrum Product Owner (pierwszy stopień certyfikacji Scrum) oraz dwuletnie członkostwo w Scrum Alliance. Koszty certyfikacji i składka członkowska są wliczone w cenę szkolenia.

Opinie Uczestników

Szkolenia Agile i Lean

Szkolenia dla firm

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia w formie zamkniętej prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter