Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Czy każdy może być liderem? Czy każdy może zarządzać zespołem? Wierzymy, że zarządzanie nie jest tylko obowiązkiem kierowników. To zadanie dla każdego! Przywództwo to tworzenie i transformacja organizacji, w miejsce, w którym pracownicy są zaangażowani, produkty i usługi są ciągle udoskonalane, a klienci są po prostu zachwyceni.

Management 3.0 to ruch wspierający innowacyjne przywództwo oraz zarządzanie. Zmienia on klasyczną definicję przywództwa z odpowiedzialności nielicznej grupy kierowniczej, na zadanie dla całej organizacji. Wszystko opiera się na wspólnym poszukiwaniu efektywniejszych sposobu na osiąganie celów biznesowych, jednocześnie mając zadowolenie pracowników za priorytet.

Management 3.0 to Zwinne (Agile) i Szczupłe (Lean) Zarządzanie Organizacją. To globalna rewolucja łącząca pracowników, managerów, przedstawicieli kadry zarządzającej, inwestorów i przedsiębiorców. Wszyscy oni wspólnie poszukują rozwiązań istniejących problemów, oraz sposobów poprawy metod współpracy i stworzenia organizacji dającej radość pracownikom, klientom i interesariuszom.

Jednodniowy warsztat Management 3.0 Workout ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, które zadają sobie wszyscy chcący zmienić swoją organizację i swoje podejście do zarządzania, takie jak:

  • Jak motywować pracowników?
  • Jak zmienić kulturę organizacji?
  • Jak zmienić sposób myślenia managerów?
  • Jak zwiększyć odpowiedzialność zespołów?
  • Jak wzmocnić pracę zespołową oraz współpracę między zespołami?
  • Jak sprawić, by managerowie ufali swoim zespołom?
  • Jak rozwijać kompetencje pracowników?
  • Jak być "Agile" gdy organizacja nie jest?

Każdy warsztat dostosowany jest do potrzeb uczestników. Powyższe pytania, to wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się wszyscy managerowie, kierownicy zespołów, kierownicy projektów i kierownicy wyższego szczebla.

Zakres szkolenia

Cel Szkolenia

Szkolenie skupia się wyłącznie na praktykach Zwinnego Zarządzania. W trakcie jednego dnia zobaczysz kilkanaście z nich, stosowany przez różne firmy i zespoły. Zdecydujesz, które z nich Ci się podobają i które mogą zadziałać w Twojej organizacji. Eksperymentując i wypróbowując je w praktyce stworzysz organizację niosącą radość pracownikom, klientom i interesariuszom.

Uczestnicy

Każdy warsztat jest inny i dopasowany do różnych potrzeb uczestników. Biorą w nich udział członkowie zespołów oraz ich liderzy, kierownicy projektów, pracownicy umysłowi, zarząd średniego i najwyższego szczebla, programiści stosujący zasady Agile, ScrumMasterzy, pracownicy działów HR oraz założyciele start-upów. Wierzymy, że zarządzanie jest zbyt ważne, by zostawić je managerom, więc warsztat jest skierowany do każdego, kto szuka poprawy zarządzania w organizacji.

Czas trwania

1 dzień (8h)

Opcjonalnie szkolenie może być poprzedzone dwudniowym warsztatem Management 3.0

Szkolenia Agile i Lean

Szkolenia dla firm

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia w formie zamkniętej prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter