Justyna  Wykowska

Justyna Wykowska

Certified Scrum Professional ®

  • Certified LeSS Practitioner
  • Certified Scrum Professional
  • Scrum@Hardware
  • Training from the Back of the Room

Za każdym produktem stoją ludzie, którzy go tworzą.

Tworzenie produktów to współpraca i testowanie granic wyobraźni. Aby osiągnąć sukces potrzebujesz sprawnego zespołu, odpowiedniego procesu i odrobiny szczęścia.

Moją pasją jest praca z ludźmi i wspieranie ich w przemianie z grupy indywidualności we wspaniały organizm jakim jest zespół.  Poprzez sesje coachingowe, mentoring oraz szkolenia i warsztaty przygotowane specjalnie dla Ciebie mogę podzielić się z tobą wiedzą i doświadczeniem zgromadzonymi podczas lat pracy z różnymi klientami i produktami.

Swoje doświadczenie budowałam przez lata pracy w IT. Studia techniczne i praca jako inżynier oprogramowania pokazały mi jedną ze stron tworzenia produktu. Wykształcenie i doświadczenie z zakresu zarządzania odkryło drugą. Jednak kluczowe dla pełnego obrazu okazało się przygotowanie psychologiczne. Przez ponad dekadę pracowałam w Motorola Solutions prowadząc międzynarodowe, rozproszone zespoły dostarczające duże produkty. Zaczynając od roli od członka zespołu poprzez bycie Scrum Masterem, Product Ownerem po managera kilkudziesięcio-osobowego działu zmierzyłam się z wyzwaniami stojącymi na każdym szczeblu organizacji.

Prowadząc projekty nauczyłam się, że nie istnieje perfekcyjny proces produkcji. Niezależnie czy używasz Scrum, Kanban, Waterfall czy “poprostu kodujesz” zawsze możesz coś poprawić. Mogę Ci pomóc od szukania pomysłów na usprawnienie jednej małej rzeczy po transformacje całych organizacji.

Zobacz również:


Poznaj innych naszych trenerów