Justyna  Wykowska

Justyna Wykowska

Certified Scrum Professional ®

Za każdym produktem stoją ludzie, którzy go tworzą.

  • Justyna  Wykowska
  • Justyna  Wykowska

Tworzenie produktów to współpraca i testowanie granic wyobraźni. Aby osiągnąć sukces potrzebujesz sprawnego zespołu, odpowiedniego procesu i odrobiny szczęścia.

Moją pasją jest praca z ludźmi i wspieranie ich w przemianie z grupy indywidualności we wspaniały organizm jakim jest zespół.  Poprzez sesje coachingowe, mentoring oraz szkolenia i warsztaty przygotowane specjalnie dla Ciebie mogę podzielić się z tobą wiedzą i doświadczeniem zgromadzonymi podczas lat pracy z różnymi klientami i produktami.

Swoje doświadczenie budowałam przez lata pracy w IT. Studia techniczne i praca jako inżynier oprogramowania pokazały mi jedną ze stron tworzenia produktu. Wykształcenie i doświadczenie z zakresu zarządzania odkryło drugą. Jednak kluczowe dla pełnego obrazu okazało się przygotowanie psychologiczne. Przez ponad dekadę pracowałam w Motorola Solutions prowadząc międzynarodowe, rozproszone zespoły dostarczające duże produkty. Zaczynając od roli od członka zespołu poprzez bycie Scrum Masterem, Product Ownerem po managera kilkudziesięcio-osobowego działu zmierzyłam się z wyzwaniami stojącymi na każdym szczeblu organizacji.

Prowadząc projekty nauczyłam się, że nie istnieje perfekcyjny proces produkcji. Niezależnie czy używasz Scrum, Kanban, Waterfall czy “poprostu kodujesz” zawsze możesz coś poprawić. Mogę Ci pomóc od szukania pomysłów na usprawnienie jednej małej rzeczy po transformacje całych organizacji.

Poznaj innych naszych trenerów

Tomasz Wykowski

Tomasz
Wykowski

Międzynarodowy gawędziarz i jedyny polski trener Scrum Alliance. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań.

czytaj więcej »
Krzysztof Niewiński

Krzysztof
Niewiński

Lider zmiany z przekonania. Zarażający entuzjazmem i skupiony na wartości biznesowej.

czytaj więcej »
Mariusz Petlic

Mariusz
Petlic

Coach zespołowy do szpiku kości. Dociekliwy obserwator, który nigdy się nie poddaje.

czytaj więcej »
Agnieszka (Jaga) Biernacka

Agnieszka
Biernacka

Eksperymentatorka i naukowiec. Przekonana, że ludzie mogą się nauczyć współpracy

czytaj więcej »