ProCognita powstała w 2010 roku w celu promowania Zwinnego (Agile) i Szczupłego (Lean) podejścia do tworzenia oprogramowania. Od tego czasu dzielimy się wiedzą i wspieramy organizacje poprzez szkolenia, mentoring i wykłady i konferencje. Wspólnie przeszkoliliśmy ponad 2000 osób w 6 krajach na dwóch kontynentach. Dostarczamy ponad połowę Certyfikowanych szkoleń Scrum na rynku polskim. Jako jedyni organizujemy szkolenia CSM i CSPO po polsku.

Współpracujemy z kilkoma międzynarodowymi organizacjami zrzeszającymi ekspertów Agile i Lean takimi jak Scrum Alliance. Nasi partnerzy i przyjaciele zapewniają nam wsparcie i wiedzę, oraz inna perspektywę pracy z klientem.

Naszymi klientami są firmy różnej wielkości - od Start-up'ów po międzynarodowe korporacje.

Zawsze staramy się zrozumieć ich potrzeby i dostarczyć rozwiązania dostosowane do ich sytuacji. Nie promujemy narzędzi tylko dlatego, że dobrze się sprzedają.

Nawiązujemy z nimi długą relację. Dzięki temu rekomendują nas innym.

Zobacz listę naszych klientów i ich opinie o nas.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami i zasadami Agile.

Wiemy co robimy. I jest to naszą pasją. Każdy z naszych trenerów i coachów ma duże doświadczenie w stosowaniu Agile i Lean. Wywodzimy się z różnych środowisk i pracowaliśmy w różnych organizacjach, ale łączą nas wspólne wartości.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu. Znamy się od dawna i łączą nas długotrwałe relacje. W każdej chwili możesz nas poznać i dowiedzieć się z kim będziesz pracować.

Dostarczymy Ci specjalistów, których potrzebujesz, a nie najtańszych trenerów na rynku. Umożliwimy Ci stworzenie relacji, która nie zniknie wraz z zakończeniem współpracy.

Poznaj nas bliżej.

Cały czas poszukujemy wiedzy i nowych rozwiązań. Bierzemy udział w konferencjach i uczymy się od siebie – wspólnie szkolimy i wspieramy klientów.

Występujęmy na konferencjach i spotkaniach lokalnych grup Agile. Wspieramy i współorganizujemy je. Zapraszamy międzynarodowych ekspertów i organizujemy zaawansowane szkolenia, byś mógł uczyć się od innych. 

Zobacz gdzie możesz nas spotkać oraz sięgnij do materiałów z wystąpień.