Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Naszym klientom oferujemy szkolenia z najbardziej popularnych podeść Agile i Lean, takich jak Scrum, Kanban i Extreme Programming. Swoje kursy dedykujemy zarówno zespołom deweloperskim, osobom odpowiedzialnym za tworzenie produktów, coachom Agile jak i managerom i liderom organizacji.

Nasze podstawowe szkolenia wprowadzą Cię w świat Agile i Lean. Zdobędziesz wiedzę i poznasz nowe praktyki, niezbędne do efektywnej pracy. Zrozumiesz również, na czym polega idea Kultury Agile i Lean i czym "Bycie Agile" różni się od "Robienia Agile".

Akredytowane przez Scrum Alliance szkolenia Certified Scrum Master (CSM) i Certified Scrum Product Owner (CSPO) dają możliwość zrozumienia podejścia Agile, zapoznania się ze Scrumem i głębokiego poznania roli Scrum Mastera lub Product Ownera w Zespole Scrum. Uzyskanie certyfikatu umożliwia również dalszy rozwoju według modelu Scrum Alliance.

Zaawansowane szkolenia są dedykowane osobom, które mają już doświadczenie w pracy w środowisku Agile i chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Szkolenia dla Firm

Szkolenia zamknięte pozwalają dostosować termin, miejsce, a przede wszystkim zakres szkolenia do potrzeb Twojej organizacji. W przypadku zainteresowania organizacją szkolenia zamkniętego proszę o kontakt.

Szkolenia otwarte

Dedykowane Szkolenia Agile i Lean

Nie możesz znaleźć szkolenia, którego szukasz? ProCognita współpracuje z polskimi i zagranicznymi trenerami specjalizującymi się w różnych zagadnieniach z zakresu Agile i Lean. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy kurs specjalnie dla Ciebie.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter