Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

„Wierzymy, że zawsze będą istnieć lepsze sposoby tworzenia produktów i usług IT. Z przyjemnością pomagamy tym, którzy chcą je odkrywać z nami.

ProCognita powstała w 2010 roku w celu promowania Zwinnego (Agile) i Szczupłego (Lean) podejścia do tworzenia oprogramowania.

Od tego czasu dzielimy się wiedzą i wspieramy organizacje poprzez szkolenia, coaching i konsulting, oraz wykłady i prelekcje.

Doświadczenie

Naszymi klientami są firmy różnej wielkości - od Start-upów po międzynarodowe korporacje i o różnym profilu - Software House, ubezpieczalnie, banki, czy produkujące systemy embeded albo gry. Dostaczamy im szkolenia certyfikacyjne, oraz autorskie, dedykowane dla zespołów, kadry menagerskiej, stronie biznesowej jak i zarządów. Wspieramy ich Transformację Agile poprzez coaching zespołów i doradztwo na poziomie całej organizacji.

Trenerzy

Nasz zespół to pasjonaci Agile i Lean. Nasi trenerzy i konsultanci to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Agile i Lean. Dzięki temu dobrze znamy problemy stojące przed firmami IT i możemy zaproponować skuteczne rozwiązania. Nieustannie rozwijamy też nasze umiejętności na dedykowanych szkoleniach i konferencjach. 

Społeczność

ProCognicie kładziemy tak duży nacisk na nieustanny rozwój zarówno naszych klientów, nas samych jak i całego środowiska IT. Nieustannie wspieramy i współorganizujemy lokalne i międzynarodowe inicjatywy oraz konferencje. Zapraszamy do Polski zagranicznych ekspertów. Naszymi gośćmi byli między innymi Mary i Tom Poppendieck,

Parterzy

ProCognita od początku swojego istnienia współpracuje z międzynarodowymi organizacjami i firmami Agile i Lean. Dzięki temu możemy zapewnić naszym trenerom i klientom stały dostęp do najlepszej kadry światowych ekspertów i nowoczesnych metod tworzenia oprogramowania. 

Klienci

Udana transformacja Agile zwykle wymaga długofalowego wsparcia dla całej organizacji. Dlatego pokazujemy na czym polega Zwinne podejście na zamkniętych szkoleniach dedykowanych dla pracowników naszych klientów zarówno w kraju jak i za granicą. 

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter