Angela Johnson

Angela Johnson ma ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z zespołami i liderami zarówno w klasycznym modelu zarządzania projektami, jak i w środowiskach Agile. Angela zdała sobie sprawę, że jej pasją nie są wykresy Gantta i raporty, ale pomaganie ludziom w efektywnej współpracy. Jako Scrum Master wspiera zespoły, Product Ownerów i liderów w firmach stosujących Agile i Scrum. W 2010 roku założyła własną firmę, aby oferować usługi edukacyjne i coachingowe Agile dla organizacji od start-upów po firmy z listy Fortune 100 i 500. Collaborative Leadership Team wykorzystuje Scrum do zarządzania firmą i wspiera firmy z różnych obszarów, w tym: oprogramowania, sprzętu, usług, marketingu i innych. Doświadczenie CoLeadTeam wykracza poza Scrum i obejmuje Kanban, eXtreme Programming, facylitację i transformacje organizacyjne.

Angela zebrała swoje doświadczenia w książce The Scrum Master Files. Książka prowadzi czytelnika przez jej podróż od Project Managera do Scrum Mastera. Pomaga zrozumieć co to znaczy szkolić programistów, Product Ownerów i organizacje w zmianie sposobu pracy. Studia przypadków zawarte w tej książce stawiają czytelnika w roli Scrum Mastera i pomagają zobaczyć, co poszło nie tak i jak naprawić sytuację, korzystając ze scenariuszy ze świata rzeczywistego.

Angela jest certyfikowanym trenerem metody Training From the Back of the Room (TBR), Certyfikowanym Trenerem Scrum (CST) oraz Certyfikowanym Praktykiem LeSS. Posiada tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie komunikacji i zarządzania na Hamline University oraz Master of Business Communication na University of St. Thomas. Zapraszamy na szkolenia z Angelą.

Moje nadchodzące szkolenia:

Grudzień 2021

Styczeń 2022