Christopher Avery

Po dekadzie pomagania korporacjom we wspieraniu inteligentnych, ambitnych profesjonalistów szukających sposobów radzenia sobie z życiem, którego nie chcą i myślą, że nie mogą się zmienić, Christopher zdał sobie sprawę, że umiejętności "radzenia sobie" są przereklamowane. Lepszą drogą jest zastosowanie wrodzonej zdolności przywódczej do stawienia czoła i pokonania każdego wyzwania.
Dziś Christopher wspiera liderów i zespoły przywódcze w tworzeniu nowej wolności, wyboru i władzy dla siebie i innych. W jaki sposób? Poprzez rozwinięcie pierwszego na świecie sprawdzonego podejścia do rozumienia, nauczania i przyjmowania osobistej odpowiedzialności.
Christopher jest dyrektorem generalnym Partnerwerks, Inc., firmy zajmującej się rozwojem przywództwa. Zastanawiając się, dlaczego tak wielu inteligentnych ludzi spędza nieszczęśliwe życie w pracy, zostawił doskonale swoją pracę w wieku dwudziestu kilku lat, aby wrócić do szkoły i zdobyć tytuł doktora. w organizacji naukowej z University of Texas w Austin.

Nie dzwoń do Christophera, jeśli nie chcesz się zmieniać.

Publikacje Christophera Avery

Christopher jest authorem popularnej ksiązki Teamwork Is An Individual Skill. Jego nowa książka The Responsibility Process przedstawia praktyki zebrane podczas 25 lat badań nad procesami przywództwa i brania odpowiedzialności.

Wystąpienia Christophera Avery

Christopher to mówca, który porywa stylem i treścią. Przesłanie Christophera jest popularne wśród odbiorców zainteresowanych tematami Agile, zwiększaniem umiejętności przywódczych i osiąganiem wyników, które mają znaczenie.

Zobacz wystąpienia Christophera Avery.

Szkolenia z Christopherem Avery

Współpracując z ProCognita Christopher  Avery prowadzi szkolenie The Responsibility Process.

Christopher prowadzi również The Leadership Gift Program i przewodzi światowej społeczności liderów, którzy rozwijają obszar odpowiedzialności.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentacje Christopherem Avery dla Twojej firmy napisz do nas.

Nadchodzące szkolenia

Poznaj zespół ProCognita

Poznaj naszych gości