Gojko Adzic

Gojko jest konsultantem do spraw strategicznego dostarczania oprogramowania. Wspiera organizacje od największych instytucji finansowych po niewielkie start-upy. Pracuje z ambitnymi zespołami, aby dostosować tworzone rozwiązania do celów biznesowych oraz usprawnić jakość produktów i procesów. Gojko specjalizuje się w usprawnieniach jakościowych Agile i Lean, w szczególności Impact Mapping, zwinnym testowaniu, Specification by Example oraz Behaviour Driven Development.  Jest laureatem nagrody "2016 European Software Testing Outstanding Achievement Award" oraz zdobywcą tytułu "2011 Most Influential Agile Testing Professional Award".

Szkolenia z Gojko Adzic

Współpracując z ProCognita Gojko Adzic prowadzi szkolenia Product Owner Key Skills, Impact Mapping oraz Specification by Example.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentacje z Gojko dla Twojej firmy napisz do nas.

Nadchodzące szkolenia z Gojko Adzic:

Moje nadchodzące szkolenia:

Listopad 2021

Grudzień 2021

Publikacje Gojko Adzic

Gojko jest autorem wielu książek z dziedziny testowania i wytwarzania produktów. Dwie z nich: Impact Mapping i Fifty Quick Ideas to Improve Your User Stories znajdziesz w naszym sklepie. Gojko jest również autorem bloga, który otrzymał tytuł UK Agile Award dla najlepszej publikacji online w 2010 roku. Uczestnicy szkoleń z Gojko otrzymują egzemplarze jego książek z autografem.

Na stronie gojko.net znajdziesz pełną listę książek Gojko Adzica.

Moje nadchodzące szkolenia:

Listopad 2021

Grudzień 2021