Joe Justice

Joe wprowadził Agile do branży motoryzacyjnej w 2006 roku, zakładając WIKISPEED Team - pierwszy samochód konstruowany  iteracyjnie. Zaprojektował i zbudował 14 samochodów wyścigowych oraz dopuszczonych do ruchu drogowego, niektóre zaprojektowano i zbudowano w zaledwie 27 minut. Ma również doświadczenie w budowie małych domów i robotów. Jego metoda szkoleń i interdyscyplinarnej współpracy CAD, CAM, CFD, FEA, zaopatrzenia, narzędziowni, testów wewnętrznych i testów końcowych zyskała globalne uznanie jako metoda WIKISPEED. Jego zespoły mają na swoim koncie 4 rekordy świata. W 2020 dołączył do Tesli, gdzie z centrali firmy prowadził Agile@Tesla.

 

Joe stworzył dyscyplinę eXtreme Manufacturing, Scrum @ Hardware i prowadzi na całym świecie doradztwo w zakresie efektywności i restrukturyzacji firm zajmujących się produkcją sprzętu, przynosząc międzynarodowym firmom większy zwrot z inwestycji. Niektóre z jego spostrzeżeń można znaleźć w jego książce Scrum Master: The Agile Training Seminar for Business Performance

 

Joe Justice jest prelegentem TEDx,, gościnnym wykładowcą na MIT, Oxford University, UC Berkeley, The University of Washington, przemawiał w Google, Microsoft, Zynga, Lockheed Martin, HP Labs i wielu innych. Pracował ze wszystkimi trzema największymi kontrahentami wojskowymi i obronnymi, autonomicznymi i inteligentnymi technologiami drogowymi, ultra lekkimi konstrukcjami i laboratoriami AI. Prace Joe były prezentowane w profesjonalnych kanałach, takich jak Forbes, Harvard Business Review, CNN Money, Discovery Channel.

 

Szkolenia z Joe Justice

Współpracując z ProCognita Joe prowadzi szkolenie Agile Hardware Development.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentacje z Joe Justice dla Twojej firmy napisz do nas.

Moje nadchodzące szkolenia:

Grudzień 2021

Styczeń 2022

Marzec 2022