Justyna Wykowska

Za każdym produktem stoją ludzie, którzy go tworzą.

Kim jestem? Inżynierem automatykiem, programistą, managerem, Product Ownerem, Scrum Masterem, trenerem, coachem personalnym, specjalistą od Agile... I nie przestaję się uczyć nowych rzeczy.

Pomogę Ci wykorzystać Twoje mocne strony. Podpowiem, jak osiągnąć zamierzony cel. Kiedy jestem z zespołem dbam, aby grupa dobrze się czuła, i co najważniejsze była efektywna. Zbudowałam już ponad 20 fantastycznych zespołów, pracując z nimi jako lider lub coach.

Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w pracy z różnymi klientami i produktami. Przez ponad dekadę pracowałam dla Motorola Solutions, prowadząc międzynarodowe zespoły tworzące duże produkty. Przebyłam drogę od członka zespołu, po managera kilkudziesięcioosobowego działu. Znam każdy szczebel działania dużych organizacji, także poza branżą IT. Od 2014 roku wspieram firmy z różnych sektorów biznesu jako mentor i konsultant.

Lubię rozmawiać, żartować i dzielić się wiedzą. Podobno mam męską logikę, kobiecą intuicję, ostry język i upór ... godny lepszej sprawy. Zawsze możesz na mnie wpaść na konferencjach i spotkaniach lokalnych społeczności. Możesz też zajrzeć do moich publikacji.

Szkolenia i warsztaty Agile

Jeśli stosujesz Scrum, Kanban, Waterfall, czy po prostu “kodujesz”, niezależnie od metody pracy, zawsze możesz działać bardziej efektywnie.

Weź udział moich sesjach coachingowych, mentoringu, szkoleniach lub warsztatach a poczujesz jak skuteczna może być praca zespołowa i jak można spojrzeć na Twój produkt z zupełnie innej strony.