Mary Poppendieck

Mary Poppendieck działa w branży informatycznej od ponad trzydziestu lat. Ma doświadczenie w zarządzaniu rozwojem oprogramowania,  łańcuchem dostaw, operacjami produkcyjnymi i rozwojem nowych produktów. Kierowała wdrażaniem systemu Just-in-Time w zakładzie produkcji taśm wideo 3M i kierowała zespołami ds. Rozwoju nowych produktów, komercjalizując produkty od kontrolerów cyfrowych po 3M Light Fiber ™.

Publikacje Mary i Toma Poppendieck

Mary i Tom są pionierami zastosowania Lean Thinking do rozwoju oprogramowania i udokumentowali swoje zasady w książkach: "Lean Software Development: Agile Toolkit", jego kontynuacjach "Implementing Lean Software Development: From Concept to Cash"," Leading Lean Software Development: Results are Not the Point" oraz "The Lean Mindset: Ask the Right Questions"

Są również autorami poczytnego bloga Lean Essays

Wystąpienia Mary Poppendieck

Mary jest wspaniałym mówcą występującym na najlepszych konferencjach. Wielokrotnie odwiedzała Polskę i występowała na konferencjach i meetupach m.in. AgileByExample, ACE, ABELight i Agile Warsaw. Zachęcamy do obejrzenia nagrań z wystąpień Mary Poppendieck.

Zobacz pełną listę nagrań z wystąpień Mary Poppendieck.

Szkolenia i warsztaty z Mary Poppendieck

Współpracując z ProCognita Mary prowadzi szkolenie Lean Software Development oraz warsztaty Lean Friction Lab.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentacje Mary Poppendieck dla Twojej firmy napisz do nas.