Aleksander Fronczek | Jak Codewise zmienia swoją strategię.

Zaprosiliśmy do rozmowy Aleksandra Fronczka, CEO Codewise, żeby porozmawiać o tym jak firma tworzy strategię przy dużej dynamice rynku i bardzo silnej konkurencji.

Codewise dostarcza narzędzia dla marketerów prowadzących kampanie reklamowe online. Krakowska firma zatrudnia ponad 180 osób i uzyskuje przychód na poziomie 50 milionów dolarów przychodów.

Zaprosiliśmy do rozmowy Aleksandra Fronczka, CEO Codewise, żeby porozmawiać o tym jak firma tworzy strategię przy dużej dynamice rynku i bardzo silnej konkurencji. Patrzymy na obecnych i przyszłych klientów, w jaki sposób Codewise zdobywa wiedzę na temat ich potrzeb i w jaki sposób chce do nich dotrzeć. Olek dzieli się szczegółami na temat dwóch produktów firmy - Voluum i ZeroPark, oraz mówi o planowanych eksperymentach, które ułatwią podjęcie decyzji na czym się skupić. Pokazuje dlaczego robienie jednej rzeczy na raz jest krytyczne i w jaki sposób wybierają to czego nie robią w swoich produktach. Poruszamy też temat dlaczego upraszczanie aplikacji jest tak istotne dla nowych klientów i jaki to ma wpływ na obecną grupę docelową.

Na koniec Olek opowiada jak doświadczenie z wewnątrz firmy i dobra znajomość jej produktów może pomóc, albo utrudnić pełnienie roli CEO. Więcej na temat Codewise znajdziecie na ich stronie: https://codewise.com/. Możecie tam również przeczytać o pracy (https://codewise.com/careers/) i praktykach w firmie (https://codewise.com/internship/).

Olka natomiast znajdziecie na LinkedIn.