Jaga Biernacka

Nie przyjmuję rozwiązań na wiarę, lubię wiedzieć co, jak i dlaczego działa

Kilka miesięcy po jednym ze szkoleń, spotkałam pracowników firmy, w której wdrażaliśmy metody Agile. Okazało się, że zdobyta wiedza pomogła im rozwiązać wiele problemów pracy zespołowej. Zmiana sposobu myślenia wymagała od nich wiele trudu, ale opłaciło się. To była dla mnie największa satysfakcja i inspiracja do dalszej pracy.   

Z branżą IT jestem związana od początku kariery zawodowej. Byłam administratorem  systemów Linuxowych, a potem rozpoczęłam przygodę z Agile w zespole deweloperskim stosującym Scruma. Pracowałam też w zespole utrzymania systemów, który wdrażał Kanbana. Potem już wsiąkłam na całego w Agile’a i pracowałam jako Scrum Master w różnych firmach, m.in. w PayU (grupa Allegro) i PZU. Rozpoczęłam też badania naukowe dotyczące motywacji w zwinnych zespołach. Ich wyniki publikuję na blogu scientificagile.com.

Nie masz czasu, żeby samemu zdobyć wiedzę, jak efektywnie robić dobry soft? Podam Ci kilka sprawdzonych rozwiązań, bo jako Agile Coach nie opieram się na przypuszczeniach, ale na twardych badaniach. Wierzę w to, że dzięki zastosowaniu zwinnych metod, można mieć zadowolony zarząd, szczęśliwego klienta i zaangażowanych pracowników, którzy lubią to, co robią.

A poza tym, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem sprawia mi ogromną przyjemność.

Nadchodzące szkolenia

Poznaj zespół ProCognita

Poznaj naszych gości