Jurgen De Smet

Jurgen De Smet ma dar ulepszania procesów operacyjnych poprzez zastosowanie koncepcji gier w środowisku poważnych orgazniacji. Jako lider zmiany w jednej z największych transformacji Agile w europejskiej służbie zdrowia, przekształcał firmy w najbardziej regulowanych prawnie i unikających ryzyka branżach i sprawił, że osiągnęły wspaniałe wyniki w zakresie innowacji. Jego wprowadzenie do Agile i Lean sprawia, że organizacje na wszystkich szczeblach zarządzania szybko odkrywają wartość z nowego podejścia i wkrótce nie są w stanie wyobrazić sobie pracy w jakikolwiek inny sposób.

Publikacje Jurgena De Smet

Współpracując z różnymi organizacjami Jurgen bazował na czterech podstawowych elementach: współpracy, zaangażowaniu, motywacji i zabawie. Właśnie dlatego został Kwalifikowanym Instruktorem Innovation Games® i kierownikiem Gamestormingu w całej Europie.

Był członkiem pierwszej grupy, która wprowadziłą koncepcje Luke'a Hohmanna w zakresie udziału obywateli w grach budżetowych poza Stanami Zjednoczonymi. Obserwacje z tego przedsięwzięcia skłoniły go do  napisania książki: Budgetspelen: Inwoners bepalen het beleid! (w jezyku holenderskim)

Jurgen jest również współautorem "Personal Kanban in a nutshell: The practical guide to personal happiness".
 

Wystąpienia Jurgena De Smet

Jurgen jest częstym gościem konferencji i meetupów. Jego wystąpienia to zawsze ogromna dawka wiedzy, inspiracji i zabawy.

Szkolenia z Jurgenem De Smet

Współpracując z ProCognita Jurgen prowadzi szkolenie Certified LeSS Practitioner. Jurgen jest również facylitatorem szkoleń Management 3.0

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentację Jurgena De Smet dla Twojej firmy napisz do nas.

Sierpień 2020

Wrzesień 2020