Jurgen De Smet

Jurgen De Smet ma dar ulepszania procesów operacyjnych poprzez zastosowanie koncepcji gier w środowisku poważnych orgazniacji. Jako lider zmiany w jednej z największych transformacji Agile w europejskiej służbie zdrowia, przekształcał firmy w najbardziej regulowanych prawnie i unikających ryzyka branżach i sprawił, że osiągnęły wspaniałe wyniki w zakresie innowacji. Jego wprowadzenie do Agile i Lean sprawia, że organizacje na wszystkich szczeblach zarządzania szybko odkrywają wartość z nowego podejścia i wkrótce nie są w stanie wyobrazić sobie pracy w jakikolwiek inny sposób.

Publikacje Jurgena De Smet

Współpracując z różnymi organizacjami Jurgen bazował na czterech podstawowych elementach: współpracy, zaangażowaniu, motywacji i zabawie. Właśnie dlatego został Kwalifikowanym Instruktorem Innovation Games® i kierownikiem Gamestormingu w całej Europie.

Był członkiem pierwszej grupy, która wprowadziłą koncepcje Luke'a Hohmanna w zakresie udziału obywateli w grach budżetowych poza Stanami Zjednoczonymi. Obserwacje z tego przedsięwzięcia skłoniły go do  napisania książki: Budgetspelen: Inwoners bepalen het beleid! (w jezyku holenderskim)

Jurgen jest również współautorem "Personal Kanban in a nutshell: The practical guide to personal happiness".
 

Wystąpienia Jurgena De Smet

Jurgen jest częstym gościem konferencji i meetupów. Jego wystąpienia to zawsze ogromna dawka wiedzy, inspiracji i zabawy.

Szkolenia z Jurgenem De Smet

Współpracując z ProCognita Jurgen prowadzi szkolenia z Large-Scale Scrum (LeSS): Certified LeSS Practitioner i LeSS & Learn. Jurgen jest również facylitatorem szkoleń Management 3.0

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentację Jurgena De Smet dla Twojej firmy napisz do nas.

Moje nadchodzące szkolenia:

Styczeń 2022

Kwiecień 2022

Czerwiec 2022