Lucia Baldelli

Lucia od 18-tu lat wspiera transformacje Agile ze szczególnym naciskiem na międzynarodowe organizacje dziełające w wielu lokalizacjach. Posiadając praktyczne doświadczenie z  zakresu tworzenia oprogramowania działa na wszystkich poziomach, od zespołów po kadrę zarządzającą. 

Pomaga osobom, zespołom i organizacjom osiągnąć ich cele, a jej misją aby stworzony system był samowystarczalny po zakończeniu współpracy.

Jest pasjonatką profesjonalnego coachingu i chętnie wspiera w kreatywny sposób innych w ich odkrywaniu własnych dróg do spełnienia i zwiększonej świadomości.

Lucia jest coachem akredytowanym przez ICF (Professional Certified Coach, PCC) i Scrum Alliance (Certified Team Coach, CTC). W swojej pracy bazuje na modelu ORSC (Coaching Systems and Relationship Systems Coaching) i wykorzystuje techniki System Coaching.

Lucia jest mentorem programu Scrum Alliance Path to Coaching dla Scrum Masterów i Agile Coachów. Podczas współpracy rozwija swoich coachee umożliwiając im zdobycie certyfikatów CSM, CSPO, A-CSM i CSP-SM. Jest akredytowanym instruktorem ICAgile na prowadzącym certyfikowane kursy Agile Coaching (ICP-ACC) i  Agile Team Facilitation (ICP-ATF).

Aktywnie uczestniczy w międzynarodowej społeczności Agile jako organizator, mówca i wolontariusz.

Językiem ojczystym Lucii jest język włoski. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim oraz podstawowym francuskim.

Szkolenia z Lucią Baldelli

Współpracując z ProCognita Lucia prowadzi szkolenia Agile Coaching oraz ścieżkę mentoringową Advanced Certified ScrumMaster

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentacje z Lucią Baldelli dla Twojej firmy napisz do nas.

Moje nadchodzące szkolenia:

Styczeń 2022