Mariusz Petlic

Jakość produktu powstaje dzięki jakości procesu jego tworzenia.

Zastanawiasz się, jak osiągnąć wysoką jakość Twojego produktu? Chcesz usprawnić proces jego powstawania? To dobra droga. Jakość jest przecież fundamentem, na którym budujesz zadowolenie użytkowników. A tuż za jakością kroczą większe dochody i wzmocnienie Twojej pozycji na rynku.

Mnie też fascynuje jakość produktu i procesu. Chciałbym pomóc dopracować Twój produkt tak, aby klienci byli zadowoleni i polecali go kolejnym. Dlatego ważne jest nieustanne udoskonalanie procesu kreowania produktu. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na działania, które mogą zakończyć się fiaskiem, możemy wspólnie znaleźć najlepsze modele tworzenia nowych produktów i rozwijania tych już istniejących.  

Pracowałem z firmami: ComputerLand, Systemy Kodów Kreskowych, Hurra.com, eSky.pl. Jako aktywny Scrum Master wspierałem i budowałem zespoły. Teraz jestem Agile Coachem. W pracy z liczącymi się firmami dowiedziałem się, jak testować produkty i chętnie podzielę się z Tobą tą wiedzą.

Mogę już teraz zdradzić kilka szczegółów. Ogromną rolę odgrywają: świadomość, samoorganizacja, zaufanie i komunikacja. Powiesz, że to oczywiste. Tak, ale najważniejsze są metody dążenia do dojrzałości i radości pracy w środowisku Agile, a te już nie są tak powszechnie znane. Poznałem je i opowiem Ci o nich, jeśli będziemy mieli okazję się spotkać. Do miłego!