Robin Dymond

Robin Dymond posiada ponad ćwierć wieku doświadczenia w IT. Pracował na różnych stanowiskach, od programisty, aż po kadrę zarządzającą i właściciela firmy. Od ponad dekady lat wspiera zespoły i firmy w procesie transformacji do Agile. Jest międzynarodowym trenerem i konsultantem specjalizującym się w praktykach Agile i Lean. W latach 2005-2007 Robin był konsultantem firmy z rynku usług finansowych, wspierającym jedno z największych przedsięwzięć wdrażania Scruma na poziomie korporacji. Jest Partnerem Zarządzającym (Managing Partner) w Innovel LLC, firmie szkoleniowo-doradczej zlokalizowanej w stanie Wirginia, USA.

W 2008 roku został Certyfikowanym Trenerem Scrum (CST). Od tego czasu przeprowadził setki kursów certyfikacyjnych, zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej dla firm różnej wielkości i w różnych częściach świata. Jego klientami były firmy takie jak AGFA Healthcare, EPAM, Ericpol, Global Logic, czy Travelocity. Prowadził kursy w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej (Brazylia) i w Europie, w tym w Polsce, na Ukrainie czy Białorusi. W trakcie swoich kursów skupia się na nauczaniu „z tyłu sali" („back of the room training”) i w praktyce wykorzystuje metodę 4C (Connections Concepts Concrete Conclusions).

Wystąpienia Robina Dymonda

Robin jest mówcą i gościem wielu konferencji. Jego wystąpienia zawsze bazują na doświadczeniach zdobytych w firmach z różnych sektorów rynku.

Szkolenia z Robinem Dymondem

Współpracując z ProCognita Robin prowadzi szkolenia Scrum certyfikowane przez Scrum Alliance Certified ScrumMaster i Certified Scrum Product Owner.

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie, warsztat lub prezentację Robina Dymonda dla Twojej firmy napisz do nas.