Szkolenia Agile
w Krakowie

 

Kraków jest drugim największym miastem w Polsce, miastem uniwersyteckim słynącym ze swoich uczelni a przede wszystkim potężnym centrum rozwoju branży teleinformatycznej. Dlatego oferujemy w Krakowie szkolenia z obszarów Agile, Scrum i LeSS organizowane zarówno w formule otwartej  jak i dedykowane dla Twojej organizacji. Oferujemy również programy szkoleniowe oraz doradcze szyte na miarę.

Szkolenie Scrum z Tomaszem Wykowskim

Największą popularnością w Krakowie cieszą się certyfikowane szkolenia Certified Scrum Master i Certified Scrum Product Owner prowadzone przez Tomasza Wykowskiego.

Tomek jest jedynym polskim Certified Scrum Trainer, CST akredytowanym przez Scrum Alliance oraz LeSS-Friendly Scrum Trainer akredytowanym przez LeSS Company. Jest również trenerem metody Training from the Back of the Room czyli techniki, która pozwala efektywnie przyswajać wiedzę poprzez aktywne ćwiczenia i korzysta z tych technik na swoich szkoleniach. Podczas szkoleń Scrum będziesz miał okazję:

 • zaprojektować i dostarczyć własny produkt,
 • przejść przez cały jego cykl życia,
 • pracować w zespole scrumowym,
 • wcielić się w rolę Scrum Mastera lub Product Ownera
Procognita Tomasz Wykowski

Interaktywne szkolenie w Krakowie

Całość szkoleń przeplatana jest symulacjami, grami i opowieściami z prawdziwych firm. Dowiecie się jak firmy, z którymi współpracowali nasi trenerzy radziły sobie z wyzwaniami gwarantujemy mnóstwo inspiracji. Wszyscy uczestnicy szkoleń Scrum w Krakowie otrzymują on nas w pakiecie Agile Box, w skład którego wchodzi książka Tomka - Biznes Odczarowany.

3 dniowe szkolenia Scrum

Raz w roku organizujemy w Krakowie specjalną 3 dniową edycję szkoleń CSM i CSPO. Od uczestników zależy które obszary będziemy dodatkowo eksplorować. Uczestnicy kursów dla Scrum Masterów często wybierają zagadnienia związane z coachingiem zespołowym, wyzwaniami związanymi ze skalowaniem Scruma oraz transformacją organizacji. Uczestnicy kursów dla Product Ownerów preferują poszerzanie tematów związanych z priorytetyzacją i dekompozycją funkcjonalności a także zdobywaniem nowych rynków i grup użytkowników.

Szkolenia Scrum w Krakowie są organizowane raz w miesiącu na przemian szkolenia CSM i CSPO. Jeśli interesuje Cię jakiś termin, którego nie ma ogłoszonego na naszej stronie napisz do nas. Bogdan - nasz mistrz wsparcia klienta czyni cuda i na pewno znajdzie rozwiązanie.

Szkolenia w centrum Krakowa

Szkolenia w Krakowie są organizowane w komfortowych, klimatyzowanych salach szkoleniowych. Cena zawiera lunch i przerwy kawowe, w czasie których serwowane są napoje oraz słodkie i słone przekąski. Współpracujemy z hotelami z dogodnym dojazdem i możliwością zakwaterowania dla osób spoza Krakowa: Galaxy, Swing i Best Western Stare Miasto. Po szkoleniu zachęcamy do cieszenia się urokami Starego Miasta, Kazimierza lub skorzystania z relaksu w Parku Wodnym.

 • CERTIFIED SCRUM MASTER®
  JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

   

  • Masz pewne doświadczenie w Scrum i szukasz certyfikatu, aby po prostu zweryfikować to, co już wiesz i potrafisz.
  • Poszukujesz wiedzy, aby rozpocząć pracę w nowej roli Scrum Mastera.
  • Chcesz zrozumieć wartość używania frameworka Scrum w porównaniu z innymi podejściami.
  • Chcesz zrozumieć podstawy frameworka Scrum.
  • Chcesz dogłębnie zrozumieć, jak działa zespół Scrumowy.
  • Chcesz odkryć nowy sposób na usunięcie barier dla innowacji w Twojej organizacji.

   

  Kurs CSM® zapewnia najbardziej kompletną bazę wiedzy na temat frameworka Scrum i zespołu Scrumowego. 

 • CERTIFIED SCRUM PRODUCT OWNER®
  JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

   

  • Działasz w biznesowej / produktowej części organizacji i chcesz poznać techniki umożliwiające iteracyjne dostarczanie wartości dla klienta.
  • Reprezentujesz perspektywę biznesową w zespole Scrum i szukasz formalnego szkolenia, aby lepiej zrozumieć swoją rolę.
  • Twoim zadaniem jest lub będzie ukierunkowywanie zespołu na osiąganie wyników biznesowych. Chcesz się dowiedzieć jak badać potrzeby klienta i priorytetyzować pracę.
  • Jesteś już Certyfikowanym Scrum Masterem i szukasz narzędzi, dzięki którym będziesz mógł lepiej wspierać Product Ownera i wizualizować postęp prac nad produktem

   

  Podczas szkolenia CSPO przejdziesz przez cały cykl iteracyjnego dostarczania produktu od zbierania wymagań po dostarczenie do użytkownika.

Szkolenia Agile w Krakowie

Wrzesień 2021

Październik 2021

Bogdan Brześciński

Wsparcie klienta

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.