Nasze szkolenia online to praca z trenerem na żywo,
a nie nagrany webinar

 

Nasze szkolenia online to interaktywne sesje prowadzone przez doświadczonych trenerów z wykorzystaniem narzędzi do pracy w wirtualnym świecie, takich jak Miro i Zoom.

Szkolenia online organizujemy w formie serii krótkich, kilkugodzinnych spotkań, co ułatwia uczestnictwo, chroni przed zmęczeniem i pozwala przemyśleć oraz wypróbować nową wiedzę w praktyce.

Polecają Nas60%uczestników naszych szkoleń dołączyło dzięki rekomendacji znajomych.

Wirtualne szkolenia ProCognita są angażujące.

Uczestnicy szkoleń najbardziej cenią gry, symulacje i dyskusje, które ułatwiają zrozumienie omawianych tematów i wypróbowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Każde z naszych szkoleń online bazuje na tych elementach. Podczas szkolenia będziesz prowadzić dyskusje zarówno indywidualne, jak i w grupach w chat-roomach (Zoom), pracować w grupie na wirtualnej tablicy (Miro) i brać udział w specjalnie przygotowanych symulacjach.

 

Nasze wirtualne szkolenia są efektywne

Nasi trenerzy korzystają z metody szkoleniowej Training From The Back of the Room pomagającej zwiększyć skuteczność zapamiętywania materiału. Aby zniwelować efekt zmęczenia i utraty koncentracji szkolenia podzielone są na krótkie sesje, a każdy moduł zawiera w sobie ćwiczenia pozwalające zastosować wiedzę w praktyce. Gwarantujemy małe grupy szkoleniowe, aby trener mógł Ci poświęcić uwagę. Po szkoleniu otrzymasz materiały umożliwiające dalszą pracę w wybranych obszarach.

Procognita live training

Nadchodzące szkolenia Online: Agile, Scrum i LeSS

Nadchodzące szkolenia

Październik 2024

TYPO3\CMS\Extbase\Domain\Model\FileReference:9727

Agile Coaching ENG Online

  • Online
  • 07.10 - 02.12.24 (8 x 3 H [15:00-18:00])
  • 5200-5650 PLN
  • Lucia Baldelli

Szkolenia są unikalne i dostosowane do uczestników

Każde z naszych szkoleń jest niepowtarzalne. Nasi eksperci przygotowują autorskie programy pokrywające cele szkoleniowe, nie prowadzą szkolenia odtwarzając przygotowane skrypty. Każde ze szkoleń posiada unikalne materiały i tematykę. Szkolenia posiadają ramowy program, ale od decyzji uczestników zależy, które tematy będą szerzej omawiane. Jeśli masz tematy, które chciałbyś zgłębić poinformuj o tym trenera a na pewno pomoże Ci znaleźć odpowiedź.

Procognita trainings

Nasze wirtualne szkolenia prowadzą eksperci

Wszyscy nasi trenerzy to praktycy, którzy podejścia Agile uczyli się pracując, rozwijając i transformując organizacje od małych start-upów po firmy z listy Fortune 500. Ich wiedza poparta jest latami doświadczenia. W czasie szkoleń poznasz z pierwszej ręki historie, których byli świadkami, dowiesz się czego można się z tych case study nauczyć. Trenerzy są w pełni dostępni podczas szkolenia, aby udzielać odpowiedzi na pytania a także zachowują relację z uczestnikami po szkoleniu.

Procognita trainings

Bogdan Brześciński

Wsparcie klienta

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.