Szkolenia Agile
w Warszawie

 

Warszawa jako stolica jest centrum biznesowym Polski. Większość dużych organizacji ma swoje przedstawicielstwa bądź kontrahentów w Warszawie. Dlatego oferujemy w Warszawie szkolenia z obszarów Agile, Scrum i LeSS organizowane zarówno w formule otwartej  jak i dedykowane dla Twojej organizacji. Oferujemy również programy szkoleniowe oraz doradcze szyte na miarę.

Szkolenia w Warszawie z eskpertami

 

Na nasze zaproszenie do Warszawy przyjeżdżają światowej sławy specjaliści: Mary Poppendieck. Możesz ich spotkać podczas konferencji, których jesteśmy partnerami Agile by Example i ABE Light. Zapraszamy do obejrzenia nagrań z tych wystąpień. Jeśli chcesz zaprosić któregoś z naszych prelegentów do Twojej firmy skontaktuje się z nami.


Nasi prelegenci prowadzą również w Warszawie szkolenia zarówno certyfikowane kursy Scrum i LeSS jak i programy autorskie. Największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia prowadzone przez Gojko Adzic i Jurgena De Smet. ProCognita jest jedyną firmą, która organizuje w Polsce szkolenia z tymi ekspertami.

Procognita Mary Poppendieck

Szkolenia Agile w Warszawie

Marzec 2022

Kwiecień 2022

Czerwiec 2022

Szkolenia w centrum Warszawy

 

Organizujemy również w Warszawie Certyfikowane Scrum w Warszawie. Organizujemy raz w miesiącu na przemian szkolenia CSM i CSPO. Raz na pół roku organizowane są certyfikowane kursy Scrum w języku angielskim prowadzone przez Arne Ahlandera. W naszej ofercie znajdziecie również szkolenia Advanced Certified ScrumMasterAdvanced Certified Scrum Product Owner. Jeśli interesuje Cię termin szkolenia, którego nie ma ogłoszonego na naszej stronie napisz do nas. Bogdan - nasz mistrz wsparcia klienta czyni cuda i na pewno znajdzie rozwiązanie.

Szkolenia w Warszawie są organizowane w komfortowych, klimatyzowanych salach szkoleniowych. Cena zawiera lunch i przerwy kawowe, w czasie których serwowane są napoje oraz słodkie i słone przekąski. Współpracujemy z hotelami z dogodnym dojazdem z dworca i lotniska oraz możliwością zakwaterowania dla osób spoza Warszawy: Mercure Airport i Golden Floor Tower. Po szkoleniu zachęcamy do cieszenia się urokami Warszawskiej Starówki.

 

Bogdan Brześciński

Wsparcie klienta

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.