Zbuduj zwinną organizację!

Gdy rynek ciągle się zmienia najlepsi liderzy budują zwinne organizacje, które szybko się dopasowują i wykorzystują nadarzające się okazje.

Od dekady wspieramy Liderów, dając im wiedzę, narzędzia i nowe perspektywy.
Pracujemy z zarządami firm, managerami, działami inżynieryjnymi, sprzedaży, marketingu oraz kadr.
Pomagamy firmom dostarczającym oprogramowanie, sprzęt i usługi.

Porozmawiajmy!

Oferujemy:

Szkolenia

Unikalne

Tych szkoleń nie znajdziesz nigdzie indziej. Oparte na naszych historiach interaktywne warsztaty stworzone przez praktyków.

Eksperckie

Sucha teoria to nie my. Współtwórcy i autorzy podejść Agilowych dzielą się swoim technikami.

Polecane

Doświadczenie, którym chcesz się dzielić. 60% uczestników naszych szkoleń dołącza dzięki rekomendacji swoich znajomych.

Oferujemy:

Transformacje Agile

Szybkie dostarczanie produktów, które adresują potrzeby rynku jest kluczem do sukcesu. Prowadzą do tego dwa kroki - ciągła obserwacja sytuacji oraz szybka reakcja na zmiany.

Nasz szablon transformacji, bazujący na doświadczeniach naszych klientów, pozwoli Wam zdefiniować cele, wybrać kolejne obszary i iteracyjnie poszukiwać lepszych metod dostarczania Waszych produktów i usług.

Oferujemy:

Mentoring Liderów

Jeśli masz przed sobą trudne wyzwanie lub szukasz partnera, który pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności skorzystaj z mentoringu Agile. Wspieramy właścicieli firm, kierowników, liderów zespołów, Scrum Masterów i Product Ownerów pomagając im rozwinąć umiejętności i wykorzystać własny potencjał.

Dowiedz się więcej

Oferujemy:

Warsztaty Produktowe

Chcesz, aby Twój produkt był wyjątkowy i kochany przez użytkowników? Dowiedz się jak poznać, że dostarczasz klientom to czego faktycznie potrzebują.

Odkrywanie produktu to warsztaty pozwalające stworzyć wizję Waszego produktu, uspójnić strategię, zidentyfikować interesariuszy, zrozumieć oczekiwania użytkowników i ustalić, w jaki sposób je spełnić. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie tworzyć produkt, czy istnieje on na rynku od dekady, takie warsztaty pozwolą Wam zbudować spójne zrozumienie i i spriorytetyzować pracę, aby skupić się na tym, co najważniejsze.

Dowiedz się więcej

Oferujemy:

Prelekcje i symulacje

Organizujesz firmową konferencję? Nasz zespół występuje na międzynarowodych wydarzeniach. Zaproś nas, aby poruszyć swoich słuchaczy i dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać Agile i Lean w budowaniu zespołów, organizacji i produktów.


Oferujemy:

Ścieżka rozwoju

Szukasz możliwości ciągłego rozwoju Twoich pracowników? Oferujemy cykl praktycznych warsztatów dostosowanych do Waszych potrzeb, które zapewnią ściężkę rozwoju zawodowego.

Bogdan Brześciński

Wsparcie klienta

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.