Zbuduj zwinną organizację!

Najlepsi liderzy budują organizacje wykorzystujące zmieniający się rynek.

Wspieramy ich od ponad dekady, dając im wiedzę, narzędzia i nowe perspektywy.

Transformacja Agile

Transformacje Cyfrowe angażują całą organizację. Pracujemy z zarządami firm, managerami, działami inżynieryjnymi, sprzedaży, marketingu i kadr.

Bazując na doświadczeniu w pracy z klientami stworzyliśmy szablon transformacji. Pomoże Wam zdefiniować cele, wybrać kolejne obszary i iteracyjnie poszukiwać lepszych metod dostarczania produktów i usług.


Pomagamy firmom dostarczającym oprogramowanie, sprzęt i usługi.


Oferujemy:

Doradztwo Agile

Wspólnie odkrywamy i usuwamy przeszkody w komunikacji i podejmowaniu decyzji na wszystkich poziomach organizacji. Pomagamy zbudować elastyczną strukturę firmy, która ułatwi reagowanie na zmiany na rynku. Podpowiadamy, jak efektywnie zarządzać rosnącą organizacją. Pokazujemy jak usprawnianie systemu pracy wpływa na zaangażowanie pracowników. Dzięki temu pozbędziecie się lęku przed zmianą i będziecie sprawnie dostarczać wartość dla swoich klientów.

Oferujemy:

Szkolenia Agile

Podnoszenie kompetencji pracowników jest ważnym elementem rozwoju firmy. 

Nasze szkolenia to interaktywne warsztaty stworzone i prowadzone przez praktyków, współtwórców i autorów podejść Agilowych. Tych szkoleń nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dostosujemy zakres, formę oraz czas trwania szkoleń do Waszych potrzeb.

Oferujemy:

Ścieżki rozwoju

Rozwój pracowników to proces ciągły a najlepszą formą nauki jest doświadczenie. Przygotowaliśmy cykliczny program rozwoju zawodowego z obszaru Agile.

  • dostosowany do zakresu obowiązków pracownika,
  • adresujący konkretne obszary i przykłady z Waszej firmy,
  • zapewnia postęp również pomiędzy sesjami,
  • rezultaty widoczne po każdej sesji.
Dowiedz się więcej
Oferujemy:

Mentoring Liderów

Jeśli masz przed sobą trudne wyzwanie lub szukasz partnera, który podczas indywidualnych sesji pomoże Ci wypracować rozwiązanie dla Twoich zagadnień skorzystaj z mentoringu Agile.

Wspieramy właścicieli firm, kierowników, liderów zespołów, Product Ownerów i Scrum Masterów pomagając im rozwinąć umiejętności i wykorzystać własny potencjał.

Oferujemy:

Warsztaty Produktowe

Chcesz, aby Twój produkt był wyjątkowy i kochany przez użytkowników? Dowiedz się jak poznać, że dostarczasz klientom to czego faktycznie potrzebują.

Odkrywanie produktu to warsztaty pozwalające stworzyć wizję Waszego produktu, uspójnić strategię, zidentyfikować interesariuszy, zrozumieć oczekiwania użytkowników i ustalić, w jaki sposób je spełnić. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie tworzyć produkt, czy istnieje on na rynku od dekady, takie warsztaty pozwolą Wam zbudować spójne zrozumienie i spriorytetyzować pracę, aby skupić się na tym, co najważniejsze.

Oferujemy:

Prelekcje i symulacje

Organizujesz firmową konferencję? Nasz zespół występuje na międzynarowodych wydarzeniach. Zaproś nas, aby poruszyć swoich słuchaczy i zainspirować się, jak wykorzystać Agile i Lean w budowaniu zespołów, organizacji i produktów.


Bogdan Brześciński

Wsparcie klienta

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.