Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

„Wierzymy, że zawsze będą istnieć lepsze sposoby tworzenia produktów i usług IT. Z przyjemnością pomagamy tym, którzy chcą je odkrywać z nami.”

ProCognita powstała w 2010 roku w celu promowania Zwinnego (Agile) i Szczupłego (Lean) podejścia do tworzenia oprogramowania. Od tego czasu dzielimy się wiedzą i wspieramy organizacje poprzez szkolenia, coaching i konsulting, oraz wykłady i prelekcje.

Szkolenia Zamknięte, Coaching i Doradztwo

Naszymi klientami są firmy różnej wielkości - od Start-upów po międzynarodowe korporacje i o różnym profilu - Software House, ubezpieczalnie, banki, czy produkujące systemy embeded albo gry. Dostaczamy im szkolenia certyfikacyjne, oraz autorskie, dedykowane dla zespołów, kadry menagerskiej, stronie biznesowej jak i zarządów. Wspieramy ich Transformację Agile poprzez coaching zespołów i doradztwo na poziomie całej organizacji.

Otwarte szkolenia Agile

Oprócz szkoleń zamkniętych, dedykowanych dla firm, cyklicznie organizujemy w głównych miastach Polski otwarte szkolenia Agile, zarówno certyfikacyjne jak i autorskie. Mieliśmy przyjemność gościć na nich pracowników firm z Polski (m.in. Asseco, Roche, UBS, Tieto, Ernst & Young, Thomson Reuters, Nordea, TVN, Ericpol) i z zagranicy.

Szkolenia Certyfikacyje Scrum

Scrum Od 2011 roku organizujemy w Polsce Certyfikacyjne Szkolenia Scrum. Od tego czasu zorganizowaliśmy ponad 75 kursów, w których wzięło udział ponad 850 osób. Tym samym jesteśmy największym dostawcą Certyfikowanych Szkoleń Scrum w Polsce.

Jako jedyni organizujemy szkolenia CSM i CSPO po polsku prowadzone przez Tomasza de Jastrzębiec Wykowskiego, CST. Stale współpracujemy również z zagranicznymi trenerami, cyklicznie zapraszając ich do Polski. Dzięki temu dajemy możliwość skorzystania z wiedzy najbardziej doświadczonych ekspertów, takich jak Robin Dymond, CST.

Międzynarodowi Eksperci

Chcemy zapewnić polskim firmom dostęp do międzynarodowych ekspertów. Dlatego zapraszamy ich na szkolenia, konferencje i wydarzenia organizowane w kraju. Do tej pory mieliśmy między innymi przyjemność zorganizować kursy takich sław jak Jurgen Appelo (Management 3.0), Tom i Kai Gilb (Agile Requirements Management), Mary i Tom Poppendieck (Lean Software Development). Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z ich na zamkniętych szkoleniach i w postaci konsultingu.

Nasz Zespół

Nasz zespół to pasjonaci Agile i Lean. Nasi trenerzy i konsultanci to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Agile i Lean. Dzięki temu dobrze znamy problemy stojące przed firmami IT i możemy zaproponować skuteczne rozwiązania. Nieustannie rozwijamy też nasze umiejętności na dedykowanych szkoleniach i konferencjach.

Wykłady i Warsztaty

Nasi trenerzy jak i nasi goście prowadzą wykłady i warsztaty na konferencjach oraz w ramach lokalnych grup. Do tej pory mieliśmy przyjemność wystąpić na kilkunastu konferencjach oraz spotkaniach grup PMI i Agile.

Konferencje i Wspieranie Społeczności Agile

Wspieramy również lokalne i międzynarodowe inicjatywy Agile. Od 2011 roku współorganizowaliśmy, wspieraliśmy i promowaliśmy kilkanaście międzynarodowych konferencji w kraju i za granicą.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Prześlemy Ci referencje od naszych klientów i umożliwimy porozmawianie z nimi.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl