Szybki kontakt: biuro(at)procognita.pl, tel.: 881-300-593

Maciej Sowiński

Certified Scrum Professional

Maciej Sowiski jest jedną z pierwszych osób w Polsce ktore uzyskały certyfikat CSP (Certified Scrum Professional) oraz jedyną która łączy certyfikację wydaną przez Scrum Alliance z wydawaną przez International Consortium for Agile (ICP-ACC, Professional in Agile Coaching).

Od 2010 roku zajmuje się tematyką zwinnego wytwarzania oprogramowania oraz  poprawy funkcjonowania zepołów, projektów, programów i działów IT. Pracował w projektach i z zespołami które stosują Scruma, Kanbana, XP, Scrumbana i Chaos do wytwarzania oprogramowania. Współpracował  z klientami z Anglii, Danii, Niemiec, Finlandii i Polski, od małych startupów (CaseIWant), poprzez duzych dostawców oprogramownia (Accenture, Infovide-Matrix) do korporacji (PZU, ING, LUXMED, KMD). Zarówno po stronie dostawcy jak i klienta usług informatycznych.

W pracy stosuje pragmatyczne podejście, wyżej stawiając zadowolenie klienta niż "czystość" stosowanych metod. Jednocześnie rozumie i wysoko ceni sobie część Agile która odnosi się do relacji międzyludzkich i postaw w pracy.

Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w Polskich i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach. Jest również aktywnym uczestnikiem polskiej społeczności agile (Agile Warsaw, Agile Coaching Camp PL).

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Narzymskiego 15
        31-463 Kraków

+48-881-300-593

biuro(at)procognita.pl

  Twitter