Zainwestuj w rozwój swojego zespołu

Oferujemy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe dla zespołów różnych branż, aby pomóc im rozwijać swoje umiejętności i osiągać cele biznesowe

Skontaktuj się z nami

Sukcesy i rekomendacje naszych klientów to najlepsza wizytówka.

Wyrównaj poziom umiejętności

Przygotuj swój zespół do osiągania sukcesów w świecie cyfrowym, wyposażając ich w niezbędne umiejętności i podejście

Gotowi na zmiany

Scrum umożliwia szybkie dostosowanie się do zmieniających się wymagań rynkowych i klientów, co przekłada się na większą konkurencyjność.

Buduj pewność siebie

Dzięki wiedzy i narzędziom od najlepszych specjalistów na rynku, pracownicy zyskują pewność siebie w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami.

Wiedza i umięjętności, w formie jaka lubisz

Zapewnij swojemu zespołowi dostęp do skrojonej na miarę edukacji, która łączy solidną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami, wszystko dostarczone w elastycznych i angażujących formatach.

Warsztaty i szkolenie, dopasowane do potrzeb twojego zespołu.

Nasza firma szkoleniowa stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz zespół specjalistów skutecznie dopasuje szkolenia i programy do Twoich potrzeb, abyś mógł osiągnąć jak najlepsze wyniki.

 

Uczenie się poprzez działanie

Oparte na naszych historiach interaktywne warsztaty stworzone przez praktyków.

Dopasowane do Twojego grafiku

W pełni zdalne, zajęcia w klasie lub połączenie obu form.

Polecane

Doświadczenie, którym chcesz się dzielić. 60% uczestników naszych szkoleń dołącza dzięki rekomendacji swoich znajomych.

Wsparcie przed i po

Pomożemy Ci w wyborze szkolenie, które przyniesie największą wartość i wesprzemy Twój zespół we wdrożeniu nowej wiedzy.

Dopasowane pod Ciebie

Nie musisz szukać idealnego szkolenie, przygotujemy je specjalnie dla Ciebie

#1
60% wszystkich kursantów
dołączyło do naszych szkoleń dzięki rekomendacją swoich znajomych.
#2
Od ponad 10 lat
wspieramy ludzi w tworzeniu uczących się organizacjii dostarczaniu niesamowitych produktów.
quotes
Patryk Wieczorek, Video Game Producer

Szkolenie warte polecenia. Dobra dynamika, przejrzyste materiały, częste zmiany tempa i formuły. Tomek jako prowadzący to z jednej strony bardzo dobry specjalista, a z drugiej sympatyczny gość, otwarty na rozmowę i dopasowanie trybu szkolenia do grupy.


quotes
Karolina Jurkiewicz-Gajda, Customer Service Specialist

Świetne szkolenie, dopasowane do dynamiki uwagi uczestników, pod względem przerw, materiałów , technik komunikacji. Zaangażowanie trenera oraz jego wiedza przekładały się na merytoryczna jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności. Bardzo polecam.

quotes
Michał Piotrowski, pracownik transportu wew. w BSH


Szkolenie super, wspaniałe doświadczenie i zupełna odskocznia od wszystkich szkoleń, które miałem do tej pory lecz w przypadku mojego stanowiska okazało się niepotrzebne. Może kiedyś :)

quotes
Aneta Krajdocha, Product Owner, Investa Sp. z o.o.

Znakomite szkolenie! Prowadzący Tomek Wykowski z ogromną wiedzą zarówno merytoryczną jak i praktyczną. 16h szkolenia bez chwili nudy, dużo ćwiczeń praktycznych, dyskusji nad studium przypadku. Człowiek chłonął wiedzę z pełnym zapałem, a możliwość przedyskutowania rzeczywistych zagadnień na forum grupy, dodatkowo wzmocniła wyciągnięcie ze szkolenia wszystkiego co możliwe. Polecam bardzo szkolenia z ProCognita, ja z pewnością jeszcze nie raz skorzystam.

quotes
Michał Kielak, Project Manager, Expert Services

Polecam szkolenie prowadzone przez Tomasza Wykowskiego CSPO bardzo dużo informacji ale podane w bardzo przystępny sposób, to nie tylko podanie wiedzy a rozwianie wszelkich wątpliwości i nakierowanie na dobre praktyki. Jeżeli ktoś nie odnosi sukcesu na swojej funkcji po tym szkoleniu to tylko dlatego że nie wdraża zaleceń do końca.

quotes
Ewa Sierakowska

Szkolenie Certified Scrum Product Owner spełniło moje wszelkie oczekiwania pod kątem trenerskim, programowym, praktycznym i panującej atmosfery. Przede wszystkim ogromna dawka wiedzy praktycznej co było moim głównym celem. Trener Praktyk, od którego można czerpać garściami wiedzę, korzystać z jego doświadczenia i przekładać na swoje potrzeby. To jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałam udział.

quotes
Piotr Pietruszka, Project Manager, Volkswagen Financial Services

Bardzo dobrze poprowadzone szkolenie, pokazujące czym Scrum tak naprawdę jest i z czym się go je. Tomasz dzielił się swoją nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną wiedzą.

quotes
Maciej Balbier, PO, Orange

Uważam szkolenie za bardzo wartościowe. Otwiera oczy na niektóre aspekty pracy z zespołami. Dużo narzędzi dla PO, które można wykorzystać chociaż w małej części.

Eksperci w jednym miejscu - oszczędzamy Twój czas!

Nasz firma szkoleniowa to zespół praktyków, którzy pracują wyłącznie dla nas. Dzięki temu, nie musisz szukać innych specjalistów w różnych miejscach, a my zapewnimy Ci kompleksową pomoc na najwyższym poziomie.

Wspierając klientów firmowych oferujemy również:

  • Mentoring
  • Konsulting
  • Warsztaty
  • Wystąpienia


Bogdan Brześciński

Wsparcie klienta

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.