05.01.2019 Artykuły

Podsumowanie 2018

Szaleństwa Sylwestrowej nocy już za nami. To dobra chwila, by spojrzeć wstecz na 2018 rok.

W tym roku blisko 650 osób uczestniczyło w 51 zorganizowanych przez nas szkoleniach. Na co 3-cim szkoleniu wykupiliście wszystkie miejsca. Największą popularnością cieszy się niezmiennie szkolenie Certified Scrum Master. Cieszymy się efektami tej nauki. Wszyscy, którzy podeszli do egzaminu CSM po naszym szkoleniu zdali za pierwszym podejściem z średnim wynikiem 94% poprawnych odpowiedzi - sporo powyżej średniej. Brawo!

Udzieliliście nam ponad 400 pisemnych feedbacków i niezliczoną ilość ustnych. Dziękujemy! 94% z Was poleca nasze szkolenia, a średnia ocen, które wystawiliście daje nam świadectwo z paskiem.

8 szkoleń prowadzili dla Was zagraniczni eksperci. Do portfolio dołączyło nowe szkolenie - Responsibility Process z Christopherem Avery. Jeśli jesteście ciekawi co daje ten prezentowany model zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Christophera na konferencji Agile By Example

W ramach postanowień noworocznych odkurzamy umiejętności programowania, bo w 2019 roku będziemy gościć Cheta Hendricksona, ojca Extreme Programming. Już w czerwcu zapraszamy na szkolenie Agile Developer Key Skills.

Dla miłośników wykresów przygotowaliśmy zestawienie jak wygląda historia szkoleń od początku istnienia Procognita.

Przez ten rok wspieraliśmy coachingowo 18 firm w 13 branżach. Dla niektórych był to już 4 rok współpracy z nami. Dziękujemy za Wasze zaufanie. Nie przestraszył nas dystans chociaż, gdy policzyliśmy, że pokonaliśmy ponad 130 tys km to zrobiło to na nas wrażenie.

Efekty współpracy opisaliśmy w 2 case study. 2019 rok też zapowiada się intensywnie. Pst… Tomkowi tak się spodobało pisanie, że jego książka już czeka na wydruk. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy jej tworzeniu.

Jesteście dla nas przyjaciółmi i partnerami. Spędziliśmy z Wami ponad 3 tysiące godzin coachingowych. Dostaliśmy od Was ogromną dawkę inspiracji i pytań. Nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania - cóż Google też nie zna. Za to jest dla nas ważne aby odpowiedzi szukać. Tomek zafascynowany wpływem kofeiny na produktywność zdobył nawet tytuł baristy i testuje na nas swoje eksperymenty. Zauważyliśmy że najlepsze odpowiedzi macie Wy dlatego stworzyliśmy też formę wymiany wiedzy i inspiracji dla praktyków - Zwinny Klub.

Uczestniczyliśmy w 33 wydarzeniach na całym świecie i przywieźliśmy mnóstwo inspiracji. Podzieliliśmy się naszymi pomysłami ze społecznościami w 13 miastach. 7 nowych nagrań jest dostępnych w sekcji dla społeczności. Jeśli chcesz się z nami spotkać daj nam znać.